Zabiegi na twarz

LARENS Professional - kolagen i biopeptydy

Larens to ekskluzywna marka kosmeceutyków biopeptydowych, stworzona przez międzynarodowy zespół fachowców pod nadzorem wybitnego polskiego lekarza i naukowca dr hab.n.med. Andrzeja Frydrychowskiego . Wynikiem ponad 10 lat badń jest opatentowany przez niego Biopeptide Complex zawiera cenne połączenie oligo i polipeptydów, które zapewniają natychmiastowe i długotrwałe nawilżenie we wszystkich warstwach skóry. Efektem ich stosowania w kosmetyce jest sprężysta skóra ,wypełnienie bruzd i nierówności, a także zapobieganie wiotczeniu skóry. Peptydy służą do przenoszenia składników aktywnych w głąb skóry. Mają właściwości energetyzujące, pobudzają komórki skóry do produkcji kolagenu i elastyny. Są pomocne w walce z przebarwieniami , rozjaśniają i wyrównują koloryt skóry.

DZIANIE BIOPEPTIDE COMPLEX NA ORGANIZM LUDZKI

 • stymulują produkcję matrix : kolagenu, elastyny, glikozominoglikanów, kwasu hialuronowego

 • hamują aktywność metaloproteinaz- enzymów starzeniowych

 • hamują wydzielanie enterleukin, powodujących ostre stany zapalne

 • działają przeciwbólowo, łagodzą wpływ ostrego klimatu, mechanicznych i chemicznych czynników

 • wpływają na przekazywanie bodźców pomiędzy komórkami nerwowymi a mięśniowymi , przez co łagodzą zmarszczki mimiczne

 • chelatują jony metali przejściowych, nie dopuszczając do produkcji rodników hydroksylowych

 • wspomagają działalność dysmutazy cynkowo-miedziowej

 • pobudzają, lub hamują procesy melanogenezy- rozjaśniają plamy

 • stymulują uwalnianie ATP z zapasów komórkowych

 • wykazują działanie przeciwzapalne

 • regulują procesy angiogenezy-białko VEGF- tworzenie naczyń włosowatych

 • dostarczają niezbędnego budulca do odbudowy kolagenu w wielu narządach, m.in. : skóra, stawy, chrząstki, paznokcie, włosy, gałka oczna, wątroba i inne

Zabieg silnie liftingujący Sekret Wiecznej Młodości

Wskazania :

Skóra pozbawiona jędrności, wiotka z niedoborami składników odżywczych, posiadająca zmarszczki mimiczne i statyczne nieadekwatne do wieku, skóra wystawiana na nadmierne działanie promieni słonecznych, sucha, odwodniona z utratą objętości.

Efekty zabiegu :

Natychmiastowe uczucie liftingu, efekt odmłodzenia, odczuwalny wzrost elastyczności, wygładzenie linii i bruzd, wyrównany koloryt, wzrost nawilżenia, uzupełnienie substancji czynnych, pobudzenie produkcji kolagenu, odbudowany płaszcz hydrolipidowy, duży komfort dla skóry

Zalecenia :

Regularna kuracja co 4 tygodnie

Cena 250 zł

Zabieg silnie nawilżający Źródło Młodości

Wskazania :

Skóra sucha, odwodniona, zmęczona, z niedoborami składników odżywczych, wystawiana na nadmierne działanie promieni słonecznych, skóra z zaburzonym płaszczem hydrolipidowm, swędząca, szczypiąca, pragnąca ukojenia

Efekty zabiegu :

Intensywne nawilżenie skóry, uzupełnienie substancji aktywnych, pobudzenie produkcji własnego kolagenu, uczucie komfortu, skóra wyraźnie odświeżona i odmłodzona z przywróconą równowagą hydrolipdową

Zalecenia:

Regularna kuracja co 4 tygodnie

Cena 150 zł

PEELING CHEMICZNY

Peeling chemiczny (chemiczna eksfoliacja, dermopeeling) jest zabiegiem kosmetycznym lub medycznym (w zależności od rodzaju i stężenia) stosowanym w celu poprawienia wyglądu skóry. Po nałożeniu na skórę roztworu chemicznego skóra ulega złuszczeniu. Nowa, zregenerowana skóra jest zazwyczaj gładsza a liczba zmarszczek zredukowana. Przez krótki czas po zabiegu skóra jest bardzo wrażliwa na działanie promieni słonecznych.

WSKAZANIA DO WYKONANIA PEELINGU CHEMICZNEGO

• zredukowanie bruzd pod oczami oraz wokół ust • zredukowanie zmarszczek powstałych pod wpływem uszkodzenia skóry przez promienie słoneczne, w wyniku starzenia się skóry lub czynników dziedzicznych • poprawienie wyglądu niewielkich blizn • leczenie różnych rodzajów trądziku • zredukowanie plam starczych, piegów i ciemnych plam powstających w wyniku ciąży lub przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych (ostuda) • poprawienie wyglądu i kondycji szarej, szorstkiej skóry, zarówno jej faktury jak i koloru

Peeling chemiczny nie jest wystarczająco skuteczny w wypadku zwiotczałej tkanki, nierówności i głębszych zmarszczek, które mogą wymagać innych zabiegów, takich jak wygładzanie laserem, lifting twarzy, podniesienie brwi, podniesienie powiek czy wypełnienie tkanki miękkiej. Zdecydowanie mocniejsze i bardziej wyraźne efekty możemy uzyskać w zabiegach łączonych z mezoterapią igłową.

Zabieg

Zabieg rozpoczyna się od dokładnego oczyszczenia skóry środkiem usuwającym nadmiar łoju, oczy i włosy są odpowiednio zabezpieczane. Następnie na powierzchnię skóry nakłada się peeling chemiczny. Podczas zabiegu większość pacjentów odczuwa na skórze ciepło o różnym natężeniu, czasami lekkie, lub mocne szczypanie, a nawet pieczenie. Wszystkie doznania są silnie związane z rodzajem i mocą użytego kwasu.

Po zabiegu

Po zabiegu bardzo istotne jest, aby pamiętać o stosowaniu kremów ochronnych z filtrem i regularnie natłuszczać i nawilżać skórę. Należy pamiętać o unikaniu ekspozycji na słońce przez 2 tygodnie po zabiegu, ponieważ nowa warstwa skóry jest bardzo delikatna i znacznie bardziej podatna na wszelkie powikłania. Przez 72 godziny należy unikać basenu, sauny i innych miejsc, w których mogłoby dojść do zainfekowania skóry. Po zabiegu może pojawić się zaczerwienienie i miejscowe zkeratynizowanie naskórka. Nie wolno zrywać, peelingować, pocierać łuszczącego się martwego naskórka. Dnia następnego można już wykonać lekki makijaż. Zaleca się serię zabiegów 3-8 zabiegów w odstępach 1-4 tygodnie w zależności od efektu jaki chcemy osiągnąć.

Przeciwwskazania

Ciąża, laktacja, aktywna opryszczka, alergie skórne na daną substancję, doustna terapia dermatologiczna ( wit.A) po której zalecana jest minimum 3 miesięczna przerwa, nadżerki i uszkodzenia skóry, depilacja wykonana w miejscu zabiegu w ostatnich 7 dniach, zabiegi chirurgii i medycyny estetycznej wykonane w ostatnich 3 miesiącach
MEZO PHARMA PEEL

To wyselekcjonowana polska marka, której produkty powstają w Hiszpanii w laboratorium medycznym. Mezo Pharma oferuje specjalistyczne i indywidualnie dobrane terapie eliminujące problemy skóry takie jak wiotkość, przebarwienia, zmarszczki, zmiany trądzikowe, suchość skóry. Dzięki innowacyjnym recepturom oraz składnikom ekologicznym poświadczonym przez certyfikat EKO CERT, produkty firmy Mezo Pharma są nie tylko skuteczne, ale i bezpieczne dla Ciebie i dla środowiska.

KWAS GLIKOLOWY 30% i 50%

Ze wszystkich alfa-hydroksykwasów najczęściej wykorzystywany kwas.

 • posiada najkrótszy łańcuch węglowy ze wszystkich AHA, co decyduje o jego największej aktywności
 • w zależności od zastosowanych stężeń powoduje zmniejszenie przylegania korneocytów - zmiana kohezji
 • użyty w najwyższych stężeniach tj. 50% doprowadza do prawdziwej epidermolizy naskórka ( oddzielenia się naskórka)
 • może być wykorzystywany do każdego fototypu skóry wg skali Fitzpatricka, może być stosowany na skórę różnych okolic ciała
 • jego stosowanie nawet w najwyższych stężeniach nie zmusza pacjenta do zaprzestania aktywności zawodowej, istnieje możliwość powtarzania cykli zabiegów - stosowanie kuracji kosmetycznych i terapii medycznych

Opis: Kwas glikolowy polecany jest dla skór w różnym wieku. Przeznaczony szczególnie do skóry wymagającej regeneracji i suchej, gdyż działa nawilżająco poprzez zatrzymanie wody w naskórku. Poprawia elastyczność i jędrność skóry, jednocześnie stymulując ją do odnowy.

Dla kogo: Dla osób z szarą skórą, wymagającą nawilżenia i regeneracji, dla osób z problemem fotostarzenia i nadmierną ilością zmarszczek.

KWAS MIGDAŁOWY 40%

Opis: Polecany jest do wszystkich rodzajów skóry, zwłaszcza tych, które potrzebują odświeżenia i odżywienia. Doskonale oczyszcza, rozjaśnia skórę, wspomaga regenerację naskórka. Idealny dla skór wrażliwych i płytko unaczynionych.

Dla kogo: Dla osób z problemem fotostarzenia, z przebarwieniami, suchością skóry, zapaleniem mieszków włosowych.

KWAS PIROGRONOWY 40% I 60%

Kwas pirogronowy jest alfa-ketokwasem należącym do grupy AHA i zawiera grupę ketonową. Pod wpływem wody przekształca się w kwas mlekowy i vice versa co osłabia jego działanie. Obecność grupy ketonowej potęguje jego działanie !!! Wykazuje doskonałe właściwości sebostatyczne, antymikrobowe, keratolityczne i dermoplastyczne.

Opis: Kwas pirogronowy stosowany jest do skóry wymagającej intensywnej regeneracji i naprawy. Działa bakteriostatycznie, reguluje wydzielanie sebum, zmniejsza przyleganie między komórkami warstwy kolczystej naskórka, co w konsekwencji powoduje intensywne złuszczanie się naskórka.

Dla kogo: Dla osób z wszelkimi formami trądzików, dla osób z hiperkeratozą, bliznami potrądzikowymi, rozległymi przebarwieniami skóry.

Przy zabiegu może pojawić się silne uczucie pieczenia,a opary kwasu mogą podrażniać błony śluzowe.

KWAS SALICYLOWY 20%

Opis: Kwas salicylowy daje odczyn peelingów powierzchownych, działa antybakteryjnie, pomaga zlikwidować zaskórniki. Reguluje odnowę komórkową poprzez usunięcie zrogowaciałych warstw naskórka.

Dla kogo: Zalecany do stosowania w każdej fazie trądziku, przyśpiesza gojenie i reguluje wydzielanie sebum.

KWAS AZELAINOWY 20%

Opis: Wykazuje działanie keratolityczne, przez co zmniejsza tworzenie się czopów łojowych, hamuje rozwój bakterii odpowiedzialnych za powstawanie trądziku,oraz wytwarzanie kwasów tłuszczowych. Hamuje wzrost i nadmierną aktywność melanocytów. Mechanizm działania w leczeniu przebarwień wiąże się z hamującym wpływem kwasu azelainowego na syntezę DNA i oddychanie komórkowe melanocytów i działaniem hamującym tyrozynazę. Redukuje przebarwienia po trądziku sterydowym, polekowym, młodzieńczym, kosmetycznym, a także opryszczce. Posiada właściwości wybielające.
Dobrze sprawdza się dla skór nie tolerujących kwasu glikolowego i kwasu migdałowego.

Dla kogo: Dla osób z trądzikiem pospolitym, zaskórnikowym, różowatym, w leczeniu przebarwień pozapalnych, hormonalnych, ostudy, w kuracjach skóry atopowej skłonnej do podrażnień, w leczeniu skóry skłonnej do rumienia, wrażliwej i płytko unaczynionej, a także w kuracji skóry łuszczycowej i ze skłonnością do zapalenia mieszków włosowych.

Po zastosowaniu kwasu azelainowego czasem pojawia się rumień, świąd, pieczenie, złuszczanie skóry.

AZELOGLICYNA 10%

Opis: Pochodna kwasu azelainowego w postaci płynnego roztworu łatwo rozpuszczalnego w wodzie. Powstała na skutek połączenia kwasu azelainowego z aminokwasem glicyną. Taka innowacyjna modyfikacja pozwala na otrzymanie aktywnej substancji o lepszych właściwościach fizycznych i chemicznych. Substancja ta w pełni zachowuje wszelkie właściwości kwasu azelainowego. Dzięki obecności glicyny dodatkowa ma działanie mocno uelastyczniające i nawilżające skórę. W tej formie azeloglicyna ma działanie dwukrotnie mocniejsze od kwasu azelainowego. Nie powoduje podrażnienia, jest dobrze tolerowana nawet przez osoby o wrażliwej, naczyniowej skórze. Nie powoduje nadmiernego łuszczenia się skóry, dzięki czemu nie wyklucza z życia zawodowego. Jej działanie lecznicze rozgrywa się w większości w skórze właściwej, naskórek ulega tylko delikatnemu złuszczeniu. Działa bakteriostatycznie i bakteriobójczo. Azeloglicyna łatwo penetruje w głąb skóry, dlatego jest wysoce efektywna !!! Ma szerokie spektrum zastosowania.

Dla kogo: Dla osób z przebarwieniami każdej postaci, posłoneczne, hormonalne, dla skór wymagających regeneracji, uelastycznienia, nawilżenia, ujednolicenia kolorytu, dla osób ze skórą trądzikową i łojotokową.

W trzy etapowej Kuracji Silnie Depigmentującej Azeloglicyna 10% + kwas azelainowy 20% + krem rozjaśniający, w pierwszym etapie aplikujemy azeloglicynę 10% , pozostawiamy ją na skórze na ściśle określony czas, po czym neutralizujemy i zmywamy czysta wodą,w drugim etapie aplikujemy maskę z kwasem azelainowym 20 %, pozostawiamy na skórze na ściśle określony czas, po czym zmywamy czystą wodą i w trzecim etapie na osuszoną skórę aplikujemy krem rozjaśniający, którego jednymi z głównych składników są azeloglicyna, kwas kojowy, kwas askorbinowy, wyciąg ze słonecznika, ekstrakt z owoców maliny. Skóry poddanej zabiegowi nie myjemy do dnia następnego .

KURACJE KOSMETYCZNE

Kwas glikolowy 30% ph 1,8 50% ph 1,5
Zabieg wykonujemy od jesieni do wiosny ze względu na intensywne promieniowanie UV
Zalecana seria 3-8 zabiegów co 10-14 dni

1 zabieg twarz 120 zł
1 zabieg twarz, szyja, dekolt 180 zł

Kwas pirogronowy 40% ph 1,8
Zabieg wykonujemy od jesieni do wiosny ze względu na intensywne promieniowanie UV
Zalecana seria 3-6 zabiegów co 14-21 dni

1 zabieg twarz 120 zł
1 zabieg twarz,szyja, dekolt 200 zł

KURACJE MEDYCZNE

Kwas pirogronowy 60% ph 1,4

Zabieg wykonujemy od jesieni do wiosny ze względu na intensywne promieniowanie UV
Zalecana seria 3-6 zabiegów co 14-21 dni
1 zabieg twarz 120zł 1 zabieg twarz, szyja, dekolt 200 zł

Kwas salicylowy 20% ph 2,3

Zabieg wykonujemy w okresie ograniczonego nasłonecznienia. Zalecana seria 3-8 zabiegów co 10-14 dni

1 zabieg twarz 120 zł 1 zabieg twarz, szyja, dekolt 200 zł

Azeloglicyna 10% ph 5,0

Zabieg wykonujemy w okresie ograniczonego nasłonecznienia. Zalecana seria 3-8 zabiegów co 10-14 dni

1 zabieg twarz 120 zł 1 zabieg twarz, szyja, dekolt 200 zł

KURACJA SILNIE DEPIGMENTUJĄCA

AZELOGLICYNA 10% + MASKA KWAS AZELAINOWY 20% + KREM ROZJAŚNIAJĄCY

Zabieg wykonujemy w okresie ograniczonego nasłonecznienia. Zalecana seria 3-6 zabiegów co 14-21 dni. Nie można łączyć Kuracji Depigmentującej z żadnym innym peelingiem !!! W trakcie Kuracji Depigmentującej konieczne jest używanie kremu rozjaśniającego przypisanego do kuracji przynajmniej raz dziennie.

1 zabieg twarz 250 zł 1 zabieg twarz, szyja, dekolt 350 zł

PEELING KAWITACYJNY, ULTRADŹWIĘKI, SONOFOREZA

PEELING KAWITACYJNY

Zabieg polegający na złuszczaniu martwego naskórka za pomocą ultradźwięków. Wibracje ultradźwiękowe o wysokiej częstotliwości powodują wzrost metabolizmu komórek, rozdrabniane są wszelkie zwapnienia, przyspieszone krążenie krwi. Następuje zwiększone usuwanie zbędnych produktów przemiany materii. Aktywowane jest wiele enzymów w komórkach. Usuwanie zanieczyszczeń, martwych komórek jest zabiegiem bezpiecznym i oszczędzającym czas. Urządzenie przekształca drgania elektryczne w drgania mechaniczne o częstotliwości 28 000 /sekundę. Przenikanie fal ultradźwiękowych zapewnia skórze masaż ale również oczyszczanie. Urządzenie może eliminować plamy, zmarszczki, pryszcze i oczyszczać pory. Dzięki temu skóra wygląda bielej, wygładza się i oczyszcza. Urządzenie może być stosowane bez względu na wiek, przez kobiety i mężczyzn. Skóra dojrzała skorzysta dzięki właściwościom przeciwdziałającym starzeniu się skóry, takim jak złuszczanie naskórka, które redukuje zmarszczki, pobudzając komórki do regeneracji. Sucha i wrażliwa skóra zostaje zrewitalizowana , gdy komórki wiekowe zostaną usunięte, dzięki produktom użytym po zabiegu, takim jak: maska na twarz, kremy, itp.Skóra zostaje pobudzona, a jej elastyczność przywrócona. Skóra tłusta lub z problemami zostaje oczyszczona, pory zamknięte, naskórek odnowiony, a niedoskonałości wyeliminowane.

Efekty zabiegu :

Usuwa przebarwienia naskórka, usuwa zanieczyszczenia skóry, bezboleśnie i dokładnie czyści skórę twarzy, szyi i dekoltu, usuwa martwe komórki skóry,uwalnia pory od nadmiaru łoju, bakterii i substancji toksycznych, regeneruje skórę oraz mięśnie mimiczne, przyspiesza mikrokrążenie, pomaga w leczeniu trądziku poprzez swoje działanie sterylizujące, głęboko nawilża poprzez mikromasaż, poprawia wymianę jonową, wzmaga produkcję kolagenu, elastyny i kwasu hialuronowego, poprawia strukturę blizn, pozostawia nadzwyczajnie odmłodzoną, odświeżoną i zregenerowaną skórę z efektem liftu.

SONOFOREZA

Wprowadzanie za pomocą ultradźwięków składników aktywnych w głąb skóry całego ciała

Przeciwwskazania :

Nowotwory, stwardnienie rozsiane, ciąża, karmienie piersią, epilepsja, ubytki i skaleczenia skóry, obecność ciał obcych w obszarze zabiegu -aparat ortodontyczny, menstruacja- w przypadku zabiegu na brzuch

Peeling kawitacyjny twarz 70 zł

Peeling kawitacyjny dekolt 70 zł

Peeling kawitacyjny plecy 140 zł

Indywidualna terapia zabiegowa od 150 zł/ 1 zabieg

Nawilżający zabieg ultradźwiękowy twarz 120 zł

Odżywczy zabieg ultradźwiękowy twarz 120 zł

Liftujący zabieg ultradźwiękowy twarz 120 zł

Oczyszczająco normalizujący zabieg ultradźwiękowy dla skór trądzikowych twarz 120 zł

Masaż twarzy limfatyczny 50 zł

Maska alga plastyczna twarz 35 zł

Maska alga plastyczna twarz szyja dekolt 65 zł

KOSMETOLOGIA ESTETYCZNA

Modelowanie i odmładzanie ust kwasem hialuronowym 1ml 650zł
Wypełnienie zmarszczek i bruzd kwasem hialuronowym 1ml 650 zł
Wolumetria twarzy kwasem hialuronowym 1ml 850 zł
Soft Lift - miękki lifting twarzy kwasem hialuronowym 1ml 600 zł

Używane preparaty : Teosyal, Restylane , Princess , Filorga

MEZOTERAPIA IGŁOWA WARSZAWA

Czym jest mezoterapia igłowa?

Mezoterapia igłowa jest swego rodzaju "kroplówką" do zadań specjalnych. Kiedy skóra jest odwodniona, sucha, ziemista, zniszczona przez słońce, palenie papierosów ,czy przebyty trądzik, ma niejednolity kolor, przebarwienia, warto zaaplikować jej odpowiedni mezokoktajl. Mezoterapię stosujemy na twarz, szyję, dekolt, grzbiety dłoni, okolice pępka, wewnętrzną stronę ramion i ud, brzuch i praktycznie całe ciało. Ze świetnymi rezultatami mezoterapię stosujemy także na skórę głowy zwalczając wypadanie włosów i poprawiając ich kondycję, oraz do zmniejszenia lokalnie nagromadzonej tkanki tłuszczowej i usuwania cellulitu.

Mezoterapia igłowa daje wzmocnione efekty w zabiegach łączonych z peelingami chemicznymi !!!

Jak przebiega zabieg?

Zabieg polega na wykonaniu serii nakłuć igłą w powierzchowne warstwy skóry, podczas których za pomocą strzykawki wstrzykuje się odpowiedni preparat.Wprowadzane substancje aktywne omijają barierę naskórkową, przez którą kosmetyki przenikają jedynie w 0,3 %. Zabieg nie jest mocno bolesny, ale u osób wrażliwych na ból zaleca się nałożenie kremu znieczulającego 20-30 min przed zabiegiem. Zabieg trwa od 30 do 60 min w zależności od ostrzykiwanego obszaru. Po zakończeniu nakładany jest żel łagodzący z wit. K.

Po zabiegu /zalecenia pozabiegowe

Zabieg mezoterapii igłowej jest zabiegiem bezpiecznym. Objawami niepożądanymi mogą być drobne krwiaki, siniaki, zaczerwienienie, obrzęk, widoczne śladu ukłuć, mogą być widoczne drobne grudki przypominające zatopione pod skórą kropelki wody, które znikają po kilku dniach. Zaleca się używanie żelu arnikowego, lub z witaminą K przez kilka dni po zabiegu,co znacznie skraca czas rekonwalescencji skóry. Przez 12 godzin po zabiegu nie wykonujemy makijażu i nie stosujemy żadnych kremów,przez 7 dni unikamy mocnego słońca i solarium, do 72 godzin unikamy sauny, basenu i kontaktu ze śliną zwierząt i nie wykonujemy prac wysiłkowych.

Przeciwwskazania

Ciąża, karmienie piersią, czynna infekcja, czynna opryszczka, zmiany ropne na skórze, choroby nowotworowe w trakcie leczenia, przyjmowanie stałe doustnych leków rozrzedzających krew, nieustabilizowana cukrzyca, alergia na użyty składnik

Efekty zabiegu i zalecenia terapii

Pierwszy widoczny efekt występuje już po zabiegu, jednak żeby efekty były lepsze i zostały na dłużej terapię należy stosować w seriach. Odstępy między zabiegami powinny wynosić od 1 tygodnia do 2 tygodni,a cykl powinien obejmować minimum 3 zabiegi do 10. Zabieg podtrzymujący zaleca się stosować w okresie do 6 miesięcy.

Zalecenia przed zabiegiem

Kilka dni przed zabiegiem wcierać w skórę maść/krem/żel arnikowy, lub z witaminą K w celu uszczelnienia naczyń krwionośnych, nie zażywać aspiryny i innych leków przeciw zakrzepowych, nie pić alkoholu i kawy.

Mezoterapia igłowa biomimetyczna - jedna okolica 400 zł
( twarz, szyja, dekolt, grzbiety rąk itp. )
       - dwie okolice jednocześnie 450 zł
       - trzy okolice jednocześnie 650 zł
Mezoterapia igłowa okolic oczu 200 zł
Mezoterapia igłowa biomimetyczna owłosionej skóry głowy 200 - 300 zł
(stymulacja wzrostu włosów )
Lipoliza iniekcyjna - usuwanie tkanki tłuszczowej - jedna okolica 300 zł
( brzuch, biodra, uda, plecy, kolana , itp.)
      - dwie okolice 500 zł
Lipoliza iniekcyjna podbródek 200 zł
Mezoterapia igłowa - usuwanie rozstępów - jedna okolica 500 zł
( uda, brzuch, pośladki , piersi )
Mezoterapia igłowa - usuwanie cellulitu - jedna okolica 400 zł
( uda, pośladki )
    - dwie okolice jednocześnie 550 zł

Peeling kawitacyjny Warszawa mokotów

Larens kolagen Warszawa

Mezoterapia igłowa Warszawa mokotów

Peeling kawitacyjny Warszawa mokotów

Salon kosmetyczny Warszawa mokotów

Zabiegi kwas hialuronowy Warszawa mokotów

Makijaż ślubny Warszawa

Makijaż wieczorowy Warszawa mokotów

Manicure hybrydowy Warszawa

Zabiegi ultradźwiękowe Warszawa